این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
 
BOOK YOUR HOTEL AND FLIGHT HERE


 
 

آدرس دبیرخانه :

مشهد- احمد آباد- بیمارستان قائم- طبقه اول- بخش جراحی مغز و اعصاب

تلفن : 09039507600

کد پستی : 99199-91766

ایمیل کنگره: NSIIM2016@mums.ac.ir

 انتشارخلاصه مقالات کنگره در مجله IrJNS

 
تاریخ برگزاری کنگره:

6-4 آبان 1395

(27-25 اکتبر 2016)
--------------------------------------------
آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات:
1شهریور 1395
(22 آگوست 2016)
Home > سخن رئیس کنگره
.: سخن رئیس کنگره

 
به نام خداوند جان وخرد  

در جهان کنونی وعصرحاضر بشر همواره به دنبال یافتن فن آوریهای جدید و دانش نوین در جهت بهبودکیفیت زندگی خود بوده و گستره این تلاش در تمامی علوم خصوصا علوم پزشکی دیده می شود.
جراحی اعصاب و کاربردهای باقوه و بالفعل آن در طب نقش مهمی را در عرصه فوق جهت نیل به خواستگاه سلامت بشری بازی کرده و توانایی هایی دارد که با کشف و توسعه انها قابلیت ان را دارد که بتواند بسیار موثرتر و کم عارضه تر ظاهر شود. رشته جراحی مغز و اعصاب وستون فقرات و بخصوص جراحی عروق مغز و نخاع و روش های اندو واسکولار جوابی است برای سئوالهائی که هنوز به اذهان بشری خطور نکرده ولیکن با افزونی د انش بشر در این حیطه اهسته اهسته این سئوالها برای این توانمندی بزرگ مطرح و کاربردهای پزشکی نابی در بحث تشخیص و درمان برای آن دست یافتنی می گردد.

      با استعانت از درگاه خداوند متعال انجمن جراحان اعصاب ایران با  همکاری گروه جراحی مغز و  اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد به طور همزمان اولین کنگره بین المللی جراحی عروق مغز و نخاع و بیست و چهارمین کنگره میان دوره ای انجمن جراحان اعصاب ایران را با امتیاز باز آموزی در تاریخ 4 الی 6 آبان 1395 در هتل پارس مشهد باحضور متخصصین برجسته دنیا در این رشته وبا هدف آشنایی متخصصان ، پژوهشگران و علاقه مندان با تازه های جراحی عروق مغز و نخاع و جراحی ستون فقرات در حوزه تحقیقات و درمان برگزارمی نماید.

بدینوسیله از تمامی علاقه مندان عرصه جراحی مغز و اعصاب وستون فقرات و جراحی عروق مغز و نخاع دعوت به عمل می آوریم تا با شرکت در این کنگره ما را در برگزاری هر چه باشکوهتر آن یاری نمایند بر این باوریم برگزاری این مهم جز با همکاری و همیاری شما عزیزان محقق نخواهد شد. منتظر حضور گرم شما اندیشمندان این عرصه نوین در مشهدمقدس در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) هستیم.

 

دکتر غلامرضا بهادرخان
رئیس کنگره
دکتر حمید رحمت
رئیس انجمن